ARCH PM
dołącz do naszego zespołu

aktualne oferty pracy

  • Asystent architekta

    Wymagania:

    • Uczestnictwo w procesach projektowych na wszystkich stadiach: koncepcje, PB, PW, nadzory.
    • Wykonywanie rysunków, przygotowanie dokumentacji.
    • Uczestniczenie w koordynacji prac.

    Zakres obowiązków:

    • Absolwent kierunku Architektura.
    • Bardzo dobra znajomość programu AutoCad
    • Zaangażowanie i odpowiedzialność.
    • Terminowość.
    • Odpowiedzialność i dbałość o powierzone zadania.
    • Pozytywne nastawienie do pracy oraz chęć do podnoszenia swoich umiejętności.

Co oferujemy

  • umowę
    o pracę

  • ciekawe
    projekty

  • udział w całym
    procesie projektowym

  • wsparcie Twojego
    rozwóju

  • elastyczny
    czas pracy

  • nagrody
    za osiągnięcia

  • wyjazdy
    integracyjne

  • biuro
    w centrum miasta

Dołącz do nas

Brak aktualnych ofert? Nie znalazłeś oerty dla siebie? Wyślij do nas swoją aplikację, a my odezwiemy się do Ciebie, gdy pojawi się oferta pasująca do Twojego profilu.